понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 134
Во живо

Следете во живо: Live chat со Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

home Познати

По веридбата на Луна, конечно се огласи и нејзината најголема љубов, Слоба Радановиќ

По веридбата на Луна, конечно се огласи и нејзината најголема љубов, Слоба Радановиќ

По веридбата на Луна, конечно се огласи и нејзината најголема љубов, Слоба Радановиќ кој за медиумите проговори за веридбата на неговата поранешна девојка со Марко Миљковиќ, бидејќи досега не се беше изјаснил по тоа прашање.

„Не и честитав на Луна. Но, еве, им посакувам се’ најдобро и драго ми е што се среќни. Ако ја сретнам, нема потреба да и приоѓам за да и честитам, не затоа што се чувствувам непријатно, но мислам дека навистина нема потреба“ – изјави кратко Слоба за домашните медиуми.


Да потсетиме, Радановиќ ужива во својата љубов со својата свршеница Јелена Ѓуричанин, со која, како што пренесуваат медиумите, планира да има и деца. 

Коронавирус