недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

По ужасот, доаѓа среќа за славниот пар: Се бореа со ракот на својот мал син, а денес чекаат трето дете

Парот веќе има 2 синчиња, 4-годишниот Ноа и 2-годишниот Елиас.
По ужасот, доаѓа среќа за славниот пар: Се бореа со ракот на својот мал син, а денес чекаат трето дете

Мајкл Бубле и Луисана Лопилато го очекуваат своето трето дете, по тешки 18 месеци битка со ракот на нивното синче Ноа.

Според медиумите во Аргентина, парот сега за сега ги споделил вестите само со најблиските, а официјалната потврда на бременоста се очекува кон крајот на месец март.

30-годишната Луисана наводно е веќе 2 ипол месеци бремена.

Парот веќе има 2 синчиња, 4-годишниот Ноа и 2-годишниот Елиас.

Најнови вести

Коронавирус