среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 80
Во живо

„Промените на дело“: Мицкоски во општина Петровец

АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

По тврдењата дека Бред никогаш не го сакал, се огласи неговиот посвоен син

По тврдењата дека Бред никогаш не го сакал, се огласи неговиот посвоен син

Светските медиуми, неодамна пишуваа дека Анџелина Џоли му рекла на посвоениот син Пакс дека Бред Пит никогаш не го сакал.

Ова наводна била причината Пакс значително да се одалечи од славниот татко Бред Пит. Втората страна тврди дека актерот ги негира ваквите пишувања.

Сепак, 15 годишниот Пакс со една објава на социјалните мрежи разјасни какви му се односите со Бред.

На својот Инстаграм профил тој објави фотографија од неговиот татко кога бил мал и на тој начин му го честитал 55 роденден.

Во честитката Пакс пишува дека многу го сака и едвај чека подоцна да го види.

Анџелина и Бред го посвоија Пакс од Виетнам во март 2007 година, две години откако се запознаа на сетот на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“.