петок, 4. декември 2020. Вести денес: 4
home Познати

По трагичната судбина време е на пејачката да и тргне: Објави селфи на кое ја тегне мрежестата маица со заби и ги стиска градите (ФОТО)

По трагичната судбина време е на пејачката да и тргне: Објави селфи на кое ја тегне мрежестата маица со заби и ги стиска градите (ФОТО)

Српската пејачка Гога Секулиќ (42) вчера предизвика вистинска бура од реакции на нејзиниот Инстаграм профил откако сподели провокативна фотографија пред спиење.

Имено пејачката која неодамна се породи со нејзиното прв дете од бракот со познатиот спортист Урош Домановиќ (27) сподели речиси најжешка фотографија до сега.

 

View this post on Instagram

 

? @penna_atelier

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Станува збор за селфи на кое таа ја тегне и со заби ја гризе својата мрежеста маица додека во позадина ги стега џиновските гради.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

По оваа глетка фановите веднаш и упатија стотици коментари на нејзина сметка.

-жена, мачка, извади ја мрежата, не ми е добро кога те гледам, жена со големо срце, се само дел од коментарите под нејзината фотографија.

 

View this post on Instagram

 

G Night ??? @urosbjj

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Инаку пред бракот со Урош пејачката беше во брак со сопругот кој трагично почина само неколку месеци по нивната свадба.

Коронавирус