вторник, 17. мај 2022. Вести денес: 166
home Познати

По теркот на светските ѕвезди: Вереницата на Борко го покажа голото трудничко стомаче (ФОТО)

По теркот на светските ѕвезди: Вереницата на Борко го покажа голото трудничко стомаче (ФОТО)

Вереницата на Борко Ристовски одлучи да го покаже своетео трудничко стомаче.

Тие двајцата сеуште официјално не се во брак, но и тоа ќе се случи за неколку месеци. Борко Ристовски и неговата сакана Николина, наскоро за прв пат ќе станат родители.

Убавата Николина, среде зима ја крена маичката и направи фотографија за паметење, а многумина ја споредија со онаа на Бијонсе која го обиколи светот.

Најнови вести

Коронавирус