петок, 4. декември 2020. Вести денес: 158
home Познати

По стапките на нејзината мајка Анастасија Ражнатовиќ ја скрати косата, а фановите веднаш го прокоментираа овој детаљ (ФОТО)

По стапките на нејзината мајка Анастасија Ражнатовиќ ја скрати косата, а фановите веднаш го прокоментираа овој детаљ (ФОТО)

Ќерката на познатата пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по стапките на својата мајка ја скрати косата која и беше нејзин заштитен знак.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија со новата фризура со која се повеќе наликува на нејзината мајка која пред неколку недели ја скрати косата и го смени имиџот.

Homemade ice tea is my jam these days ??

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on

Инаку фановите веднаш го прокоментираа нејзиниот нов имиџ и ја споредија со нејзината мајка со која многу наликува по оваа промена, погледнете.

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Коронавирус