среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 145
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ПО СКАНДАЛОТ: Дарко Лазиќ фатен на ОВА МЕСТО – пејачот го смени имиџот, но не се откажува од старите навики!

ПО СКАНДАЛОТ: Дарко Лазиќ фатен на ОВА МЕСТО – пејачот го смени имиџот, но не се откажува од старите навики!

Екипата на „Папарацо лов“ го фати пејачот Дарко Лазиќ за време на снимањето на спотот, а она што сите веднаш го забележаа е дека тој направил промена на себе.

Имено, би се рекло дека Дарко ја имал истата реакција како жените кога ќе им се случи нешто значајно во животот, па по раскинувањето со Барбара Бобак ја офарба косата.

Интересно е што Дарко е фудбалски голман во новиот спот, а во оваа прилика ги покажа своите вештини на теренот.

Мораше да се загрева пред натпреварот, а пред да почне да снима се напи чаша алкохол. Јасно е дека не ги променил старите навики.

Коронавирус