вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 46
home Познати

По сите шпекулации, Карлеуша конечно откри како функционира нејзиниот брак со Душко Тошиќ

По сите шпекулации, Карлеуша конечно откри како функционира нејзиниот брак со Душко Тошиќ

Во регионалните медиуми многу често се пишува за бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ.

Често се шпекулираше дека е крај на нивниот брак и дека парот повеќе не живее заедно.

Јелена овој пат проговори за своето семејство, откри непознати детали за ќерките Атина и Ника.

„Ника ги покажува своите чувствува, додека Атина не сака да зборува за тоа. Двете се многу емотивни и чувстивтелни. Со Ника се разбирам само со поглед, многу е интелигентна и врзана за мене. Понекогаш нејзините изјави се многу зрели како за дете од 11 години. Многу ме потсетува на мене кога бев мала. Од друга страна, Атина во физичкиот изглед е копија на мене“ вели Јелена.

„Атина има 12, а Ника 11 години, рано е зборувам за нивната идна професија бидејќи тоа кај децата се менува од година во година. Тие треба да знаат дека со влегувањето во светот на социјалните мрежи, нивниот раст се забрзува на суров начин. Можам само да кажам дека сум горд на обете, на нивното воспитување и скромност.

Пејачката откри како и функционира нејзиниот брак со Душко.

„Функционира многу добро, а тоа им е новогодишна честитка на сите кои покажаа омраза кон мене и моето семејство“, вели Карлеуша.

Најнови вести

Коронавирус