вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

По шпекулациите призна среде емисија во живо: Еве дали Дарко Лазиќ и бранел на неговата сопруга да гради музичка кариера и да пее

По шпекулациите призна среде емисија во живо: Еве дали Дарко Лазиќ и бранел на неговата сопруга да гради музичка кариера и да пее

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ по разводот и сообраќајната несреќа која ја доживеа нејзиниот поранешен сопруг реши да и се посвети на кариерата која ја паузираше подолг период.

Ана во естрадните води заплива по пат на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“, а набрзо потоа заплива и во водителските води, каде се запозна со пејачот и заедно имаат ќерка.

Гостувајќи во емисијата „Амиџи шоу “ таа откри дека здравствената состојба на Дарко е добра, но откри и дали пејачот е крив за запоставување на нејзината музичка кариера.

-Исклучиво се кривам себе си, рече Ана, а потоа Огнен ја запраша дали Дарко и бранел?

-Не ми бранеше, беше кратка во одговорот Ана.

Коронавирус