петок, 16. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

По шпекулациите дека ја изневерува се огласи и Џенифер Лопез: „Знам кој е Алекс“

По шпекулациите дека ја изневерува се огласи и Џенифер Лопез: „Знам кој е Алекс“

Се шпекулираше дека вереникот на Џенифер Лопез не и е верен и дка имал афера со поранешната сопруга, но пејачката врди дека го познава Алекс Родригез.

„Јас знам која е вистината.Знам кој е Алекс, тој знае која сум јас и заедно сме среќни“ рекла Џеј Ло при гостување во една емисија.

Потсетуваме декаа тие се верија пред два месеци и само неколку дена после објавување на веридбата поранешен бејзбол играч на својот Твитер профил откри дека Алекс ја изневерува Лопез со поранешната сопруга.

Најнови вести

Коронавирус