вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 177
home Познати

По Северина се огласи и Игор! Еве што порача Којиќ по разводот – имаше само едно нешто да каже!

По Северина се огласи и Игор! Еве што порача Којиќ по разводот – имаше само едно нешто да каже!

Во текот на вчерашниот ден во јавноста се појави информација дека славниот брачен пар Северина и Игор Којиќ официјално се развеле, а оваа вест ја потврди и пејачката.

Пејачката вчера изјави дека Којиќ е прекрасен партнер и нејзина голема поддршка во текот на бракот, но дека е време да се збогуваат.

По Северина, Којиќ го даде и својот коментар, кој беше многу краток и јасен во неговиот одговор.

Се е кажано, благодарам за разбирањето – им рече Којиќ на новинарите на Слободна Далмација кои го повикаа за коментар.

Покрај тоа, Којиќ објави фотографија со својот кум Борис Џикановиќ на својот профил на Инстаграм со опис:

Кум: Тоа е еден од начините на кои Бог се грижи за нас – напиша тој.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic)

По оваа објава, почнаа да следуваат коментарите на следбениците на Којиќ, кои признаа дека им е жал што раскинале и дека тие двајца изгледале како совршен пар.

Најнови вести

Локални избори 2021