понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

По роденденот го запали Кипар – Цеца живее за сите пари, во оваа комбинација покажа како се оди на плажа (ФОТО)

По роденденот го запали Кипар – Цеца живее за сите пари, во оваа комбинација покажа како се оди на плажа (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го прослави својот 48-ми роденден, а сега реши да го запали и Кипар од каде сега и се огласи.

Имено пејачката преку својот Инстаграм профил како ужива со полна пареа, а се снимаше и во костим за капење и тоа во Кипар каде поседува и сопствена вила.

Цеца седејќи во луксузен ресторан покажа како е да се ужива на плажа, а таа на крајот од видеото упати и бакнеж до сите.

„Се чувствувам како да имам 28 години, јас сум семејна жена, тука е и мојата кариера. Си го скоцкав животот, имам доста настапи во текот на летото, се надевам дека ситуацијата ќе биде подобра“, изјави на денот на својот роденден Цеца.

Најнови вести

Коронавирус