среда, 22. март 2023. Вести денес: 194
home Познати

По разводот Емилија Розман му се „закачи“ на Андреј од ДНК- секојдневно одат на вечера за нови почетоци (ФОТО)

По разводот Емилија Розман му се „закачи“ на Андреј од ДНК- секојдневно одат на вечера за нови почетоци (ФОТО)

Манекeнката и модел Емилија Розман, деновиве актуелна по својот експресен развод на бракот кој го склучи пред само два месеци, продолжи да го живее својот живот.

По разводот често се дружи со своите пријатели, а често ја гледаме во друштво на пејачот Андреј од дуото ДНК.

Пред само една недела Розман на социјалните мрежи објави фотографија со него, под која напипша „За нови почетоци, свеж старт, животот оди“.

 

View this post on Instagram

 

About new beginnings💥 #freshstart #lifeismoving

A post shared by Emilija Rozman (@rozmanticna) on

Што се крие под ваквиот опис, и за каков нов почеток станува збор се уште не знаеме, меѓутоа Розман и Андреј и вчера повторно беа на заедничка вечера, а на објавената фотографија пишуваше „најсилни заедно“.

Инаку Розман досега се појави во видео-записот „Ромео и Јулија“ на ДНК, каде беше гола и покриена со пари.

loading...