петок, 29. септември 2023. Вести денес: 98
home Познати

По разделбата со Мустафа, Емина направи промена во изгледот- ваква не сте ја виделе (ФОТО)

По разделбата со Мустафа, Емина направи промена во изгледот- ваква не сте ја виделе (ФОТО)

По пропаѓањето на бракот со турската ѕвезда Мустафа Сандал, Емина Јаховиќ продолжи со животот со насмевка на лицето и крената глава.

Пејачката од Турција повторно се врати во Белград и тоа со нов имиџ.

Имено, таа на Инстаграм објави фотографија на која носи очила, а фановите се изненадија бидејќи не ја виделе таква досега.

„Добро си се маскирала, видов дека е некоја добра женска на фотографијата и кликнав, а тоа да ти била Емина“, се пошегува еден од нејзините пријатели.

Off to Belgrade ✈☺? #goodfriday

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Извор: Вистина