петок, 29. јули 2022. Вести денес: 134
home Познати

По прекрасното пеење секогаш била препознатлива, но со изгледот Андреана направи огромни промени (ФОТО)

По прекрасното пеење секогаш била препознатлива, но со изгледот Андреана направи огромни промени (ФОТО)

Вложила многу пари во естетски интервенции, благодарение на кои сега изгледа токму онака како што сакала.

Фолк пејачката Андреана Чекиќ неколку пати легна „под нож“ за да го подобри својот изглед, а тоа никогаш не го криеше од јавноста. Направи операција и го намалила носот, а како што пишуваат медиумите, таа ги пополнила и брчките, ги зголемила усните и го затегнала лицето.

Се пишуваше и дека потрошила повеќе од 3.000 евра на сите пластични операции на кои се подложила, бидејќи само операција на носот ја чинела 2.000 евра, а зголемувањето на усните 600.

Коронавирус