вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 142
home Познати

По постапките на светските ѕвезди- Рада Манојловиќ наместо гласот фрли брдо пари за да го осигура овој дел од телото по кое мажите лудуваат

По постапките на светските ѕвезди- Рада Манојловиќ наместо гласот фрли брдо пари за да го осигура овој дел од телото по кое мажите лудуваат

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ важи за една од најзгодните естрадни ѕвезди во соседството.

Многу коментираат дека времето за пејачката застанало и дека таа секоја година е се поубава и поубава.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Српските медиуми сега на големо пишуваат дека таа се нафатила на потег кој го применуваат сите светски ѕвезди кога е во прашање нивното тело.

Имено таа направила осигурување на своите долги нозе кои се нејзин најголем атрибут, иако многумина мислеа дека таа ќе му даде предност на нејзиниот глас, бидејќи е пејачка, а не манекенка.

-Сите и говореа тоа да го направи. Тоа го направи во една од најпознатите швајцарски осигурителни компании. Во прашање е висока сума на пари, но не сакаше да открие за која сума станува збор, вели извор за соседните медиуми.

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Коронавирус