петок, 29. јули 2022. Вести денес: 17
home Познати

По овој совршен изглед сите полудеа: Сопругата на Амиџиќ која има македонско потекло ја тегнеше тангата среде плажа во Египет

По овој совршен изглед сите полудеа: Сопругата на Амиџиќ која има македонско потекло ја тегнеше тангата среде плажа во Египет

Сопругата на српскиот водител Огнен Амиџиќ, Даниела Димитровска ги спакува куферите и заедно со водителот и синот заминаа на луксузен одмор во Египет.

Убавините на Египет паѓаат во вода со секојдневното објавување на врели фотографии од манекенката.

Имено таа на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии од одморот и тоа директно од плажа со што ја подгреа атмосферата на социјалните мрежи.

Девојките полудувајќи по нејзиниот совршен изглед ја прашуваа манекенката која е нејзината тајна околу совршениот изглед.

Коронавирус