четврток, 23. март 2023. Вести денес: 80
home Познати

По овој филмски лик сите лудуваат: Поранешниот на Јелена Розга ги излуди жените со својата хит секси маска на ноќта на вештерките (ФОТО)

По овој филмски лик сите лудуваат: Поранешниот на Јелена Розга ги излуди жените со својата хит секси маска на ноќта на вештерките (ФОТО)

Поранешниот свршеник на Јелена Розга Стјепан Хаусер оваа година се приклучи на многуте светски и регионални личности кои се маскираа за време на ноќта на вештерките.

Тој оваа година се реши за маска по која полудеа речиси сите женски, а е вистински хит оваа година.

Станува збор за маската од филмскиот хит Џокер.

-Не би сфатиле, стои во неговиот опис под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

You wouldn’t get it

A post shared by HAUSER (@hausercello) on

Женските следбеници на неговиот профил веднаш започнаа да го напаѓаат музичарот со илјадници коментари.

-Толку си секси, е само еден од коментарите од кои се стопија многу жени.

loading...