сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

По овие нозе лудуваше цела Југославија: Брена позираше во прекратко фустанче дигајќи ги двете нозе среде мост (ФОТО)

По овие нозе лудуваше цела Југославија: Брена позираше во прекратко фустанче дигајќи ги двете нозе среде мост (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена овие денови е на одмор на луксузната дестинација Бора Бора заедно со семејството.

Оттаму пејачката редовно ги почестува фановите со интересни фотографии од залез на сонцето, храната, рајската убавина, но и со нејзината провокативност.

 

View this post on Instagram

 

Bora Bora❤️❤️❤️#hajdedasevolimo #srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis #zarjevaznodalsepevailipjeva

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Пејачката откако сподели фотографија во бикини, овој пат позираше во прекратко фустанче кревајќи ги нозете на мост.

Фановите едногласно и порачаа дека тие се тие нозе по кој лудуваше цела Југославија.

 

View this post on Instagram

 

Nezaboravan odmor?#hajdedasevolimo #srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis #zarjevaznodalsepevailipjeva

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус