недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 61
home Познати

По оваа фотографија ќе се разочара пејачот: Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ позираше со трудничкото стомаче (ФОТО)

По оваа фотографија ќе се разочара пејачот: Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ позираше со трудничкото стомаче (ФОТО)

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ, Јована Јоциќ неколку години беше во врска со пејачот, па многу и помислија дека пејачот ќе се ожени со неа, но на крајот парот раскина во 2017 година.

И додека Саша среќата ја пронајде покрај поранешниот мис Војводина, Зорана Тасовац, Јована започна романса со пејачот од „Магла бенд“ Владимир Савиќ.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by J O V A N A J O C I Ć (@jocic.jovana) on

Нивната врска добро напредна откако таа остана бремена и сега чека дете од пејачот.

 

View this post on Instagram

 

? #couplesgoals

A post shared by J O V A N A J O C I Ć (@jocic.jovana) on

Доказ дека нивната љубов цвета се фотографиите, а особено последната на која радосната идна мајка позира со трудничкото стомаче, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Nas dve??#pregnant #babies #pregnancy #mom #babygirl

A post shared by J O V A N A J O C I Ć (@jocic.jovana) on

Најнови вести

Коронавирус