среда, 21. април 2021. Вести денес: 161
home Познати

По оваа фотографија фановите се испотија: Водителката на „Операција Триумф“ Николина Пишек едвај ги собра градите во бикини

По оваа фотографија фановите се испотија: Водителката на „Операција Триумф“ Николина Пишек едвај ги собра градите во бикини

Водителката која на македонската јавност и стана позната по водењето на музичкото реално шоу во минатото „Операција Триумф“ Николина Пишек ги изненади фановите.

Имено таа на својот Инстаграм профил објави фотографија по бикини, а во преден план се најдоа нејзините гради.

-Не ми е јасно како луѓето имаат толку многу стилови на живот, а во исто време совршени профили на Инстаграм. Јас седум недели  не сум споделила фотографија. Добро е, време е да се разбудам, стои во описот на водителката под фотографијата.

Коронавирус