вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 107
home Познати

По ова мени на Емина Јаховиќ полудеа сите: Ова е единствениот трик за витка става која ја има пејачката дваесетина години наназад (ФОТО)

По ова мени на Емина Јаховиќ полудеа сите: Ова е единствениот трик за витка става која ја има пејачката дваесетина години наназад (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ уште од самото појавување на телевизиските екрани важеше за една од најзгодните пејачки на естрадата.

Истото не е променето со години, па така таа и денес се уште важи за една од најзгодните пејачки во регионот и пошироко.

Сепак за нејзиниот изглед стои многу вложен напор и добра исхрана по која жените честопати копнееја да ја дознаат.

Имено Емина секојдневно внимава на својата исхрана, а сега со фановите сподели и на каков режи е за да биде во топ форма секогаш.

Таа се пофали со туна салата која изгледа фантастично, а многумина уште денес започнаа да го применуваат овој рецепт до витка става.

Qatar 2022