понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 77
home Познати

По неа воздивнуваат и мажи и жени: Станија позира во танга, се “запали“ Инстаграм

По неа воздивнуваат и мажи и жени: Станија позира во танга, се “запали“ Инстаграм

Старлетата Станија секогаш објавува провокативни фотографии, но сега направи чекор понатаму.

Таа позираше топлес, носејќи само танга на себе, па со илјадници коментари го “запали“ Инстаграм.

Според нејзините следбеници и коментарите кои ги пишуваат, може да се заклучи дека по неа воздивнуваат и мажи и жени.

Коронавирус