сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 102
home Познати

По неа мажите уште лудуваат: Таа е една од најубавите актерки во светот, а жените денес имаат што да ја критикуваат (ФОТО)

По неа мажите уште лудуваат: Таа е една од најубавите актерки во светот, а жените денес имаат што да ја критикуваат (ФОТО)

32-годишната актерка Меган Фокс е една од најубавите жени на светот.

Мајка на три деца и сопруга на 44-годишниот актер Брајан Остин Грин, најпознат по улогата во некогаш популарната серија „Беверли Хилс 90210“.

Посветена е на семејниот живот и ретко може да се види на службени настани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Во последно време се почесто можеме да ја видиме во беспрекорни изданија. Иако актерката сака едноставен и лежерен стил и никогаш не била на листата на најдобро облечените дами во Холивуд, секогаш привлекува внимание со изгледот и преубавото лице.

Сепак, неодамна обожавателите на Инстаграм и порачаа дека време е да престане со ботоксот бидејќи почнува да личи на порцеланска кукла. Жените кои со години ја опсипуваат со комплименти, сега има и што да ја критикуваат.

За голем дел од мажите ширум светот, Меган секогаш ќе остане на врвот на листата на најсекси жени.

 

View this post on Instagram

 

At it again. Sneak peak, coming soon- just in time for festival season. @fredericks_hollywood

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

Коронавирус