понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 50
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

По Инстаграм драмата помеѓу Северина и Игор веќе се е јасно: Којиќ сподели фотографија и потврди, „ова не се мери со лајкови“

По Инстаграм драмата помеѓу Северина и Игор веќе се е јасно: Којиќ сподели фотографија и потврди, „ова не се мери со лајкови“

Долго се зборуваше дека во бракот на Игор и Северина не цветаат рози, па во еден момент и се отследиле еден со друг на социјалните мрежи.

После разните приказни дека се разделиле, бидејќи Игор сакал да живее со родителите и со сопругата под ист покрив, а на Северина тоа не ѝ се допаднало, Којиќ ја прекина мистеријата со најновата објава на Инстаграм.

Тој објави фотографии на кои најпрво тој ја бакнува Северина во образ, а потоа таа него, а под фотографиите напиша:

„Љубов која не се мери со следење и лајкови. Мојот ангел, најубавата душа и најдобрата мајка на светот.“

 

View this post on Instagram

 

Ljubav koja se ne meri like-om i follow-om. Moj andjeo,najlepsa dusa i najbolja majka na svetu.

A post shared by Igor Kojić (@igorkojic) on

Парламентарни избори 2020