вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 156
home Познати

ПО ГЛАСИНИТЕ ДЕКА ИГОР СЕ ОТСЕЛИЛ: Се јави Северина, откри каде ќе го помине Велигден

ПО ГЛАСИНИТЕ ДЕКА ИГОР СЕ ОТСЕЛИЛ: Се јави Северина, откри каде ќе го помине Велигден

Познатата пејачка Северина Којиќ попладнето откри каде ќе го помине Велигден објавувајќи на својот Инстаграм.

На Инстаграм Стори направено во Сплит, морето може да се види од терасата.

„Можете да ја видите Шолта од прозорецот“, напиша таа покрај спотот и познатата песна на Оливер.

За потсетување, пејачката се најде во центарот на вниманието на јавноста последните денови откако медиумите објавија дека нејзиниот сопруг Игор Којиќ носи работи од нивниот стан во Загреб.

Гласините дека Игор го напушта нивниот дом беа негирани од тимот на Северина, велејќи дека внесувањето и излегувањето работи е поврзано со проби за костуми, бидејќи пејачот снимал неколку кампањи.

Нивниот брак е под постојан надзор на јавноста, особено поради фактот што веќе некое време не се гледаат заедно во јавноста.

Локални избори 2021