сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 75
home Познати

По експлицитната снимка: Теа го прекина медиумскиот молк, оваа нејзина порака е наменета само за жените

По експлицитната снимка: Теа го прекина медиумскиот молк, оваа нејзина порака е наменета само за жените

Теа Таировиќ се најде во центарот на скандалите кога беше објавено видео во кое пејачката наводно орално задоволува маж.

Таа не се огласуваше на оваа тема, а сега за прв пат испрати порака до сите жени преку нејзиниот профил на Инстаграм.

– Сакам да им се обратам на сите на кои немав време да им одговорам на пораките. Девојки, жени мои, ви благодарам до небото и назад! Вака се покажува женска солидарноста и поддршка. Само дајте ни удобни чевли и светот е наш – напиша пејачката на својот Инстаграм.

Најнови вести

Коронавирус