понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Познати

По една година брак донесе конечна одлука: Водителката на ТЛЗП се врати дома

По една година брак донесе конечна одлука: Водителката на ТЛЗП се врати дома

Само една година откако се омажи познатата водителка ја шокираше јавноста.

Имено Марија Килибарда и Владимир Радмановиќ донесоа одлука да стават точка на бракот, а убавата водителка која ја гледавме на ТЛЗП, се врати во стариот стан.

Just #huaweip20 ?

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

Carobnjak iz Oza ♍ MUA @djilepopstar

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

Најнови вести

Коронавирус