недела, 15. мај 2022. Вести денес: 37
home Познати

По четири години снимање песни, Анастасија го најави својот прв настап

По четири години снимање песни, Анастасија го најави својот прв настап

Анастасија Ражнатовиќ по четири години снимање песни, во март годинава ќе го има својот прв настап.

Како што најави на Инстаграм, ќе настапи во еден клуб во Париз на 12 март.

По објавување на првата песна Анатасија за медиумите изјави дека нема да настапува се додека нема повеќе свои песни.

Досега има снимено осум музички нумери.

Коронавирус