четврток, 1. јуни 2023. Вести денес: 56
Во живо

Мицкоски во општина Конче во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“

home Познати

По Цеца и Вељко, коронавирус имаат и сестрата на Богдана и нејзиното момче?

По Цеца и Вељко, коронавирус имаат и сестрата на Богдана и нејзиното момче?

Коронавирусот со голема брзина се шири во семејството Ражнатовиќ. Откако беше објавено дека Вељко е позитивен сега доаѓаат информации за нови заразени и тоа за сестрата на неговата сопруга.

Бојана Родиќ заедно со нејзиното момче Мирко Шијан почувстувале симптоми и веднаш направиле тест кој покажал дека имаат корона, пишуваат српските медиуми.

Тие се заразиле на забавата по повод раѓањето на нејзниот внук Жељко, најверојатно од познатиот фризер Стеван Радивојевиќ.

Најнови вести