петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

ПО АФЕРАТА СО ПОЛИТИЧАР, СЕГА СО ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ ГИ ЗАСЕНИ СИТЕ: Тања Савиќ прв пат во јавноста, сите очи вперени во неа (ФОТО)

ПО АФЕРАТА СО ПОЛИТИЧАР, СЕГА СО ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ ГИ ЗАСЕНИ СИТЕ: Тања Савиќ прв пат во јавноста, сите очи вперени во неа (ФОТО)

Тања Савиќ неодма се најде на мета на озборување во медиумите кога водителката Јована Јеремиќ раскажа дека поседува сознанија дека пејачката била во „шема“ со еден млад политичар.

Набрзо, почна да се шпекулира дека се работи за градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивукович, а потоа излезе и едно нивно задничко видео од настап на пејачката. Савиќ не сакаше да го коментира ова, а ниту да го демантира.

Сега таа за прв пат се појави во јавноста кога пристигна на снимање на емисија, а со својата комбинација на облека привлече бројни погледи.

Тања им позираше на насобраните фотографи во златен фустан со длабоко деколте, а насмевката не ја симна од лицето.

Коронавирус