понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 108
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

По аферата со фудбалерот на нејзиниот Инстаграм се случи чудна работа- Фановите загрижени поради одлуката на Карлеуша (ФОТО)

По аферата со фудбалерот на нејзиниот Инстаграм се случи чудна работа- Фановите загрижени поради одлуката на Карлеуша (ФОТО)

По аферата со фудбалерот Огнен Врањеш пејачката и фудбалерот постојано се „провоцираат“ преку своите Инстаграм профили.

Имено фудбалерот објави фотографија на која делува среќно и задоволно по секс скандалот, додека пејачката на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ доаѓа со лекови во рацете.

 

View this post on Instagram

 

😎😎😎

A post shared by Ognjen Vranjes (@ognjen_vranjes) on

Фановите со денови се загрижени за пејачката, а овој пат таа со својата одлука на својот Инстаграм профил уште повеќе ја загрижи јавноста.

 

View this post on Instagram

 

Girls❄️❄️❄️❄️❄️⛄️⛄️⛄️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пејачката овој пат забрани секаков вид на коментирање под нејзините фотографии, а зошто Карлеуша се одлучила на овој потег се уште не се знае.

Парламентарни избори 2020