вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 28
home Познати

По 13 години брак Аркан се развел од неа поради Цеца – еве какво мислење има Наталија за пејачката и како изгледа денес (ФОТО)

По 13 години брак Аркан се развел од неа поради Цеца – еве какво мислење има Наталија за пејачката и како изгледа денес (ФОТО)

Првата сопруга на Жељко Ражнатовиќ, Наталија Мартиновиќ со своите четири деца веќе со години живее во Америка. Долго време се шпекулира за нејзиниот однос со Цеца, а сега конечно е откриено какво мислење има таа за најголемата ѕвезда на овие простори.

Имено, вистината за бракот со Наталија и одлуката за развод, Аркан во една прилика ја изнесе во медиумите.

После 13 години брак со Наталија, јас се разведов. Мојата Маша се роди додека бев во затвор. Имав три брака, а никогаш не бев женскарош. Никакви љубовни афери немав. За 13 години колку што бев со бившата сопруга, ништо не се случи со ниту една друга. Потоа се заљубив во цеца. И го кажав тоа на сопругата. Цеца беше упорна, полека ми се додворуваше, а јас на крај попуштив, откри тогаш Аркан.

Иако беа разделени, Наталија после неговото убиство ја посети куќата на бившата свекрва за да оддаде почит.

Наталија отсекогаш била дама, отмена. За Цеца никогаш немаше кажано ништо лошо, а кога во нејзино присуство некој зборуваше за неа таа само кратко одговараше: Таа беше избор на Аркан, тој ја сакаше!“, откри пријател на Наталија и Аркан.

Најнови вести

Локални избори 2021