вторник, 28. март 2023. Вести денес: 102
home Познати

Планира да ја посрамоти Меган: Сестра ѝ ќе го извади „валканиот долен веш“ на војвотката од Сасекс

Планира да ја посрамоти Меган: Сестра ѝ ќе го извади „валканиот долен веш“ на војвотката од Сасекс

Откако се венчаше со принцот Хари и стана војвотка од Сасекс, медиумите не престануваат да пишуваат за Меган Маркл. Освен аферата со нејзиниот татко, сега и нејзината сестра Саманта планира да ја посрамоти.

Како што пишуваат британските таблоиди, продуцентите на „Celebrity Big Brother“ ја повикале Саманта во шоуто, која наводно ќе зборува за својата прва книга која е посветена токму на Меган.

Бидејќи се очекуваат вистински скандали кои ќе го посрамотат кралското семејство, на Саманта и е понудена вртоглава сума, која се уште не е соопштена на јавноста, за учество во „Големиот брат“

Саманта го привлече вниманието на медиумите кога јавно ја прозва својата полусестра, изнесувајќи го нејзиниот валкан долен веш, а најмногу со тоа што ја нарече „спонзоруша“, која не бира средства за да дојде до целта.

loading...

Најнови вести