среда, 21. октомври 2020. Вести денес: 140
home Познати

Пијаниот Брус Вилис телохранителите го изнесоа од лондонски клуб (ФОТО)

Пијаниот Брус Вилис телохранителите го изнесоа од лондонски клуб (ФОТО)

Американскиот актер Брус Вилис (63) е познат по тоа што ја „сака чашката”, а така беше и при неодамнешната посета на Обединетото Кралство.

Имено, фотографите успеаја да го фатат во незгоден момент кога пијан се тетеравеше напуштајќи го елитниот лондонски клуб. Тој беше толку опуштен што му требаше помош од телохранителите за да стигне до автомобилот.

Коронавирус