среда, 21. април 2021. Вести денес: 4
home Познати

Пијаната Тејлор Свифт стана хит на Твитер (ВИДЕО)

Пијаната Тејлор Свифт стана хит на Твитер (ВИДЕО)

Пејачката Тејлор Свифт стана хит на Твитер откако се испијани на прославата заедно со колегите и соработниците.

Тејлор на претстојните награди на МТВ е номинирана дури во десет категории , што беше причина за добро да се прослави. Пејачката , без нејзино знаење , била снимена во алкохолизирана состојба , а снимките набргу се раширија на интернет.

Инаку Тејлор никогаш не била позната во вакво издание , зашто во јавноста гради имиџ на ,,добра девојка”.

Најнови вести

Коронавирус