сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 32
home Познати

Пиеше апчиња со непозната супстанца, па ја обвинија дека користи фотошоп- Ана реши да ги тужи новинарите и објави каква „мачка“ е сега

Пиеше апчиња со непозната супстанца, па ја обвинија дека користи фотошоп- Ана реши да ги тужи новинарите и објави каква „мачка“ е сега

Српската пејачка Ана Николиќ која по породувањето доби вишок на килограми и се мачеше со симнување на истите денеска ги поздрави „хејтерите“.

Секако како и секоја жена не и било пријатно да ги слуша и чита коментарите за нејзиниот вишок на килограми па реши да се смени од корен.

Резултатот се гледа на фотографијата која им ја упати на хејтерите.

Српските медиуми веќе на големо со месеци пишуваат дека таа користела апчиња со непозната супстанца за слабеење, па дури и го стеснила желудникот со операција која чинела 10 илјади евра, па се до тоа дека користи фотошоп.

-Оваа фотка е за „хејтерите“ од разните медиуми. Се гледаме на суд и на Маракана, напиша под фотографијата Николиќ, а потоа му се заблагодари и на ласерскиот центар каде прави третмани.

За резултатот уверете се сами.

Најнови вести

Коронавирус