вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 101
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Вевчани

home Познати

Пие алкохол и прави „селфи“: Меган Маркл не сака да ги видите овие фотографии! (ФОТО)

Пие алкохол и прави „селфи“: Меган Маркл не сака да ги видите овие фотографии! (ФОТО)

Најозборуваната поранешна припадничка на кралското семејство на Велика Британија Меган Маркл, сопругата и мајка на дететео на принцот Хари никогаш не сте ја виделе во вакво светло.

Таа одамна го избриша својот Инстаграм профил но сликите дури сега изглегуваат на виделина.

Ја покажуваат денешната војвотка, која го скара Хари со кралското семејство во прилично поинакво светло.

Инаку Меган и Хари неодамна ги раскинаа врските со неговото семејство и заминаа во Калифорнија, САД, по тужбите врз Британските таблоиди.

Погледнете и сами:

Коронавирус