среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Петар Грашо првпат се огласи за врската со Хана

Петар Грашо првпат се огласи за врската со Хана

Пејачот Петар Грашо призна дека е во љубовна врска со ќерката на Тончи Хуљиќ, Хана.

-Многу сме среќни и задоволни и така треба да биде. Хана е многу добро и среќни сме, првпат проговори Грашо за својата врска.

Сепак, открива дека бил изненаден од некои новински натписи.

-Некако научив, со оглед на тоа дека многу го кријам својот приватен живот, вниманието на јавноста да е поголемо. Но, мора да бидам искрен, по малку ме изненади креативноста на одредени медиуми и смислувањата на разни облици на нешто. Ние го живееме својот живот и важно е дека луѓето околу нас се задоволни, вели пејачот.

Коронавирус