понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Познати

Пет пати беше верена, а само еден ја однесе пред олтар: Пораката на Северина до Игор ќе ви го подели срцето на два дела (ФОТО)

Пет пати беше верена, а само еден ја однесе пред олтар: Пораката на Северина до Игор ќе ви го подели срцето на два дела (ФОТО)

Познатата пејачка Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се заколнаа на вечна љубов на 25 септември 2015 година.

Парот иако венчавката ја најави за година дена подоцна, сите беа изненадени кога дознаа дека венчавката ќе се случи во септември 2015 година, а гламурозната венчавка на сите се уште им е во сеќавање.

По тој повод на својот Инстаграм профил пејачката денеска објави фотографија од венчавката пред три години.

-Реков „ДА“, рече „ДА“…Ти благодарам мил мој што од првиот ден цврсто ме држиш за рака, пишува под фотографијата на Инстаграм, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус