четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Познати

Пет дена по породувањето Хурем ја покажа ќеркичката- оваа фотографија им го стопи срцето на фановите (ФОТО)

Пет дена по породувањето Хурем ја покажа ќеркичката- оваа фотографија им го стопи срцето на фановите (ФОТО)

Актерката Меријам Узерли, позната по улогата на Хурем во серијата „Величествениот“, се породи изминатиот Петок и на светот повторно донесе девојче.

Прекрасната актерка ги сподели среќните вести со нејзините фанови на Инстаграм, а бројните честитките не изостанаа.

„Пресреќни сме што пристигна во нашето семејство. Благословени сме и среќни што ни се придружи.“ – напиша актерката.

Таа по речиси само пет дена од породувањето повторно е во центарот на вниманието, а овој пат поради тоа што сподели со фановите како изгледа навистина нејзината ќерка.

Коронавирус