понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 102
home Познати

Пешкирот и паѓа надоле додека голиот задник и го видоа сите – Карлеуша сподели видео откако се истушира, не е за тие со слабо срце (ВИДЕО)

Пешкирот и паѓа надоле додека голиот задник и го видоа сите – Карлеуша сподели видео откако се истушира, не е за тие со слабо срце (ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша никако да престане да биде во центарот на вниманието на јавноста.

Откако целото вниманието го сврти кон себе поради појавувањето во провокативно издание за време на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ очигледно тоа не и беше доста.

Овој пат таа денес сподели видео директно од бањата на кое се гледа како го покажува голото тело, особено задникот кој и е откриен, а пешкирот и паѓа надоле.

Откако им покажа на фановите дека е време за туширање, тие и порачаа само позитивни комплименти.

„Жено дали си реална, ќе се шлогира некој поради тебе“, „Какво тело, вистинска бомба си“, „Се гори, паѓа Инстаграм“, се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Најнови вести

Коронавирус