среда, 12. август 2020. Вести денес: 182
home Познати

Пеколот за Карлеуша допрва следува: Врањеш има порно филм со пејачката и наскоро ќе го објави

Пеколот за Карлеуша допрва следува: Врањеш има порно филм со пејачката и наскоро ќе го објави

Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш имаат порно филм кој секој момент може да се појави во јавност. Пејачката и нејзиниот љубовник се снимале за време на секс во август 2017 година, а оние кои ја виделе нивната акција во кревет, велат дека би им позавиделе и бројни ѕвезди од порно индустријата.

Огњен и Јелена долго време чувале експлицитно видео од нивниот секс во телефоните, но кога Душко разбрал дека Јелена го изневерува, таа видеото го избришала. Сепак фудбалерот се уште го има порно филмот во неговиот телефон и го чува како последн адут во порно аферата која веќе со денови го тресе Балканот. ЈК тоа го знае и не жали пари да ја откупи снимката која може да и го уништи животот.

-Додека беа во врска, Јелена и Огњен често разменувале шкакливи снимки и фотографии. Со оглед на тоа дека живееја на различни адреси и не можеа често да се гледаат, мораа некако да ја одржуваат зовриената страст која владеела меѓу нив. Во една прилика, кога го посетила во Атина, заедно се снимале за време на сексот. Тоа било во август 2017 година.Тогаш настанало едно од најдобрите домашни видеа, тоа ви го тврдам, рекол извор близок на босанскиот репрезенативец.

Клипот трае подолго од три минути и е многу експлицитен. Огњен го покажал на некои свои колеги и најблиските пријатели.

Карлеуша се плаши дека поранешниот љубовник би можел да го злоупотреби филмот, па му понудила пари за да ја откупи снимката.

-Таа не жали пари за да го откупи видеото. На Врањеш му понудила 300.000 евра за нивната заедничка снимка. Тој не сакал да чуе за тоа, само и ја треснал слушалката. Свесен е дека ја држи во раце, а парите никогаш не му биле мотив за изнесување на пикантни детали од нивната врска, заклучува соговорникот.

Коронавирус