вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Познати

Пеколен подарок: Утре и е роденден, а денеска се појави ексциплитно видео како се гали по половиот орган, па започна да пцуе (ФОТО)

Пеколен подарок: Утре и е роденден, а денеска се појави ексциплитно видео како се гали по половиот орган, па започна да пцуе (ФОТО)

Познатата пејачка Јелена Карлеуша утре ќе наполни 41 година, а во текот на оваа ноќ роденденот ќе го прослави со својата публика на закажаниот настап.

Меѓутоа пејачката очигледно не му се радува на роденденот, бидејќи во јавноста повторно протекоа нови ексциплитни видео снимки на кои пејачката пее роденденска песна на својот поранеше љубовник Огнен Врањеш.

„Со вас ќе го дочекам роденденот… Е*ем ти го роденденот…напиша пејачката“.

Инаку денеска медиумите во соседството објавија нова видео снимка како Карлеуша гола се гали по половиот орган и му пее роденденска песна на Врањеш.

Ова исто така е прв роденден на пејачката без нејзината мајка Дивна која почина во март годинава.