недела, 18. август 2019. Вести денес: 58
home Познати

Пејачките се опуштија на свадба- особено кога ќе ја видите како меша со задникот Милица Тодоровиќ ќе се препотите (ВИДЕО)

Пејачките се опуштија на свадба- особено кога ќе ја видите како меша со задникот Милица Тодоровиќ ќе се препотите (ВИДЕО)

Покрај редовните тезги кој ги имаат пејачите, тие често пеат и на свадби каде им приредуваат луди забави на младоженците и гостите.

Така беше и овој пат кога на една свадбена прослава пееја Милица Тодоровиќ и Весна Џогани.

Но, освен со нивниот глас тие ги освоија гостите, особено мажите со ултра кратките фустанчиња кои ги носеа двете.

Тодоровиќ во еден момент стана и замеша покрај Весна, по што таа не и остана рамнодушна, погледнете.

Најнови вести