понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 65
home Познати

Пејачката за која годините се само бројка со длабоко деколте се појави на прием кај Колинда (ФОТО)

Пејачката за која годините се само бројка со длабоко деколте се појави на прием кај Колинда (ФОТО)

Нина Бадриќ важи за една од најсексапилните пејачки во регионот, но убавицата која старее како виното, секогаш умерено и со стил покажува со што располага.

Овој пат, по повод „Денот на државата“, пејачката се појави на прием кај хрватската претседателка Колинда и тоа со длабоко деколте.

Бадриќ уште еднаш покажа дека има стил и дека за неа годините се само бројка.

Најнови вести

Коронавирус