петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Пејачката во паника од коронавирусот во Србија замина од земјата- а поради една голема грешка нема да може да се врати дома! (ВИДЕО)

Пејачката во паника од коронавирусот во Србија замина од земјата- а поради една голема грешка нема да може да се врати дома! (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Ана Николиќ речиси не се плаши од новиот коронавирус кој овие денови му пркоси не само на Балканот, туку и на нејзината земја Србија.

Откако објави четири песни од својот нов албум, пејачката реши да се изолира од јавноста, но не и да се затвори дома.

Напротив таа наместо да дава изјави за медиумите, да се појавува на настапи, да закаже промоција на новиот албум реши да ја напушти земјата.

Екипата на „Папарацо лов“ ја улови пејачката на белградскиот аеродром каде таа со маска на лицето ја напушти земјата.

Фановите по ова видео веднаш се загрижија поради тоа што таа можеби нема да може да се врати во земјата доколку државата херметички ги затвори границите како што и впрочем денес беше најавено.

Коронавирус