четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Пејачката во несекојдневна поза: Беквалац ги рашири нозете и повика на грев, излезете од вашата комфор зона (ФОТО)

Пејачката во несекојдневна поза: Беквалац ги рашири нозете и повика на грев, излезете од вашата комфор зона (ФОТО)

Српската пејачка Наташа Беквалац речиси се врати десет години наназад судејќи по својата последна објава на својот Инстаграм профил.

Имено таа со својот изглед ги врати фановите десет години наназад кога буквално палеше и жареше.

На фотографијата пејачката ги рашири нозете облечена во црни пантолани во комбинација со бордо ролка и високи потпетици.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Под неа таа напиша: „Излези од својата комфор зона“, а фановите по ова и порачаа дека таа е помлада од било кога.

Qatar 2022