четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 12
home Познати

Пејачката Туна стана мајка по втор пат, сподели фотографии веднаш по породувањето (ФОТО)

Пејачката Туна стана мајка по втор пат, сподели фотографии веднаш по породувањето (ФОТО)

Поп-пејачката Алтуна Сејдиу- Туна стана мајка по вторпат, а на Инстаграм сподели емотивни фотографии.

Таа објави фотографии од раѓањето на нејзиниот син па напиша:

„Се молев на Бог да ми донесе на светот маж кој секогаш ќе ме сака. Тој ме благослови со два сина. Среќен Ден на мајката! Горда мајка на Тиан и Зен.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

ЕУРО 2020

Македонија