среда, 19. февруари 2020. Вести денес: 133
home Познати

Пејачката среде емисија сакаше да го напушти студиото: Кога ја слушнаа причината, сите се изнасмеаја

Пејачката среде емисија сакаше да го напушти студиото: Кога ја слушнаа причината, сите се изнасмеаја

Сека Алексиќ беше гостинка во емисијата на Сања Маринковиќ и среде гостување изговори една реченица која сите ги изненади, но и ги насмеа.

„Јас морам да го напуштам студиото“-рече пејачката.

Прво, сите беа изненадени, но која Сека кажа зошто, студиото ечеше од смеа.

„Леле, морам на пауза. Многу ми се оди во тоалет“-рече Сека.